O mnie

Wiem, że prosto, ale czasami tak najlepiej. Cześć, jestem Wiktor Radecki. Moją pasją jest programowanie i liczę, że poprzez blog uda mi się zarazić tą pasją także i innych.

Z .Netem mam styczność już dwa lata. Na początku było to tylko w formie rozrywki, potem zarobkowo. Głównie zajmowałem się WPF, jednakże nie pogardzę WinFomrs. Aktualnie doszkalam się z ASP.Net. Znam xUnit, FakeItEasy i staram się stosować TDD i o tym jest mój pierwszy post.

Aktualnie (co mnie też dziwi) pracuje w Javie. Używam richfaces oraz hibernate jako główne narzędzia pracy. Do testowania stosuje jUnit oraz Mockito.

Pracuje w Bazy i Systemy Bankowe. Za dużo nie mogę powiedzieć, jednakże aktualnie pracuję nad aplikacją webową dla dużej firmy.

A teraz trochę o zainteresowaniach poza komputerowych. Uwielbiam grać w piłkę siatkową. Na studiach grałem co tydzień, teraz niestety nie mam z kim. Jeśli ktoś jest z okolic Bydgoszczy i brakuje mu ludzi do grania to chętnie zagram. Lubię też czytać książki. Preferuję fantastykę, aczkolwiek dobrą książką nigdy nie pogardzę. Moją ulubioną serią jest . Polecam wsyzstkim.
Możliwości kontaktu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *